For information in English or German languages, please call +420604275280 or email to rybacek.martin@centrum.cz

Paní Jarmila DLOUHÝ ŽIVOT VITÁLNĚ A S RADOSTÍ

Paní Jarmile je 95 let. Často se směje a je plná inspirace a energie. Cesta životem ji mohla o ten smích připravit, ale nepřipravila. Proč je paní Jarmila tak při síle a vitálně pluje i dobou techniky a dále? Pojďme to společně zjistit.

 

K poslechu na:

Youtube

Spotify

Apple Podcasts

Google Podcasts

Acast

 

Happy Face Podcast vás seznamuje s různými cestami k životní naplněnosti, svobodě a radosti.

Happy Face Podcast talks about the paths to freedom and joy.

 

Tento rozhovor byl pro mě osvěžující inspirací, jak člověk může prožít život vitálně a s radostí, i když se často mění plány, které měl a dostavují se nevybíravá omezení. Hluboce na mne zapůsobila otevřenost ke světu a lidem, kterou paní Jarmila ve svém kmetském věku stále pěstuje. Její příběh nám ukazuje, že vnitřní svoboda a otevřenost je neomezitelná, ať žijete v jakékoliv době. Svoboda rozhodnout se pro smích, když byla doba těžká i svoboda a chuť naučit se užívat si youtube.

 

Pokud Vás tato konverzace bavila, budu rád, když dáte mému podcastu jedny z prvních hvězdiček v hodnocení a začnete ho odebírat, sledovat či sdílet. Věřím, že jsou ve vašem okolí kamarádi a přátelé, které by tento díl mohl obohatit. Happy Face Podcast je nyní k poslechu na youtube, spotify i apple podcasts. Děkuji Vám.

 

 

Zpět do obchodu